(8 523) 33320

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

RENGINIO VIDEO TRANSLIACIJA

Š. m. gegužės 20 d. „MO“ muziejuje vyko interviu–diskusija su amerikiečių aktoriumi RJ Mitte, kuris visiems pažįstamas dėl Walterio White’o jaunesniojo vaidmens „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimus pelniusio serialo „Breaking Bad“ (liet. Bręstantis blogis).

Interviu–diskusijos tema – negalios įvaizdžio suvokimas ir formavimas viešojoje erdvėje bei žmonių su negalia įtraukimas į kino ir televizijos industrijas. 

RJ Mitte taip pat gerai žinomas kaip aktyvistas ir filantropas, siekiantis sugriauti stereotipus apie žmones su negalia. Trejų metų sulaukusiam aktoriui buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, tačiau tai jam nesutrukdė siekti sėkmės televizijoje ir kine. 

RJ Mitte yra JAV cerebrinio paralyžiaus paliestus žmones vienijančios organizacijos „United Cerebral Palsy“ ambasadorius, aktyviai dalyvauja savo šeimos fondo „The Mitte Foundation“ veikloje ir bendradarbiauja su „Shriners Hospitals for Children“, siekdamas atkreipti dėmesį į išankstinius nusistatymus, stigmą ir patyčias, su kuriomis dažnai susiduria žmonės su negalia.

Nemokamą renginį organizavo JAV ambasada Vilniuje. 

Renginio transliacijos įrašas

 

Spausdinti