(8 658) 88400

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Kontaktai

NEIGALIŲJU REIKALŲ TARYBOS PRIE SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS KONTAKTAI

Adresas: Švitrigailos g. 10, LT-03223 Vilnius
Tel. 8658 88400
El. paštas centras@ndt.lt

 

Monika Navickienė

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministrė – Tarybos pirmininkė

Monika.Navickiene@socmin.lt

Rasa Kavaliauskaitė

Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė – Tarybos pirmininko pavaduotoja

lzns@negalia.lt

Mindaugas Bilius

Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas

mindaugas@paralympics.lt

Vaida Budzevičienė

Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja

Vaida.Budzeviciene@prezidentas.lt

Egidijus Grigonis

Lietuvos paraplegikų asociacijos atstovas

egidijus.grigonis@lpa.lt

Živilė Gudlevičienė

Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėja

zivile.gudleviciene@lrv.lt

Irma Juodienė

Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ tarybos narė

irma.juodiene@gmail.com

Paulius Kalvelis

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininkas

paulius@lass.lt

Kristina Košel-Patil

Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė

kristinakp@lietausvaikai.lt

Ramunė Lebedytė-Undzėnienė

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ tarybos narė

ramune.iksc@viltis.lt

Jolanta Navickaitė

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktorė

jolanta.navickaite@smm.lt

Vaidotas Nikžentaitis

Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos vadovas

vaidotas@lspzgb.lt

Rima Sitavičienė

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijos PAGAVA pirmininkė

pagava@pagava.lt

Jūratė Požėrienė

Lietuvos sporto universiteto studijų prorektorė

jurate.pozeriene@lsu.lt

Tomas Urban

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo aplinkos departamento direktorius

tomas.urban@eimin.lt

Agnė Vaiciukevičiūtė

Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministrė

agne.vaiciukeviciute@sumin.lt

Audronė Vareikytė

Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėja socialiniais klausimais

audrone.vareikyte@lsa.lt

Daiva Veličkaitė-Matusevičė

Lietuvos Respublikos aplinkos viceministrė

daiva.velickaite-matusevice@am.lt

Albinas Vilčinskas

Lietuvos Respublikos kultūros viceministras

Albinas.vilcinskas@lrkm.lt

Odeta Vitkienė

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos departamento direktorė

Odeta.vitkuniene@sam.lt

Spausdinti