(8 658) 88400

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Kontaktai

NEIGALIŲJU REIKALŲ TARYBOS PRIE SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS KONTAKTAI

Adresas: Švitrigailos g. 10, LT-03223 Vilnius
Tel. 8658 88400
El. paštas centras@ndt.lt

Monika Navickienė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministrė –Tarybos pirmininkė Monika.Navickiene@socmin.lt
Rasa Kavaliauskaitė Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė – Tarybos pirmininko pavaduotoja lzns@negalia.lt
Vaida Budzevičienė Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Vaida.Budzeviciene@prezidentas.lt
Egidijus Grigonis Lietuvos paraplegikų asociacijos atstovas egidijus.grigonis@lpa.lt
Živilė Gudlevičienė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko patarėja zivile.gudleviciene@lrv.lt
Irma Jokštytė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininko pavaduotoja  irma@lass.lt
Irma Juodienė Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ atstovė irma.juodiene@gmail.com
Paulius Kalvelis Lietuvos paralimpinio komiteto generalinis sekretorius paulius@paralympics.lt
Kristina Košel-Patil Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė kristinakp@lietausvaikai.lt
Darius Kvedaravičius Lietuvos Respublikos aplinkos viceministras darius.kvedaravicius@am.lt
Ramunė Lebedytė-Undzėnienė Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos tarybos narė ramune.iksc@viltis.lt
Jolanta Navickaitė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktorė jolanta.navickaite@smm.lt
Vaidotas Nikžentaitis Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos vadovas vaidotas@lspzgb.lt
Rima Sitavičienė Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijos PAGAVA pirmininkė pagava@pagava.lt
Rita Rekašiūtė Balsienė Vilniaus universiteto organizacijos vystymo ir 2 bendruomenės reikalų prorektorė rita.rekasiute@cr.vu.lt
Tomas Urban Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo aplinkos departamento direktorius tomas.urban@eimin.lt
Agnė Vaiciukevičiūtė Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministrė agne.vaiciukeviciute@sumin.lt
Audronė Vareikytė Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėja socialiniais klausimais audrone.vareikyte@lsa.lt
Albinas Vilčinskas Lietuvos Respublikos kultūros viceministras Albinas.vilcinskas@lrkm.lt
Odeta Vitkūnienė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos departamento direktorė Odeta.vitkuniene@sam.lt

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2022-01-13

Spausdinti