(8 658) 88400

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Kviečiame į mokymus!

Aktyvus, motyvuotas bei kompetentingas asmuo, turintis negalią — ar suteikiame jam visas galimybes įsidarbinti bei kurti karjerą išsvajotoje srityje?

Deja, bet neretai žmonių su negalia įsitraukimą į darbo rinką riboja išankstinės nuostatos apie jų sveikatos sunkumus ar sudėtingą įsiliejimą į komandą ir baimė dėl kitų darbuotojų, klientų nuomonės.

Kviečiame Jūsų įmonę tapti pokyčių kūrėjais ir pavyzdžiais, kaip sėkmingai ir efektyviai galime keisti visuomenės požiūrį bei įtraukti žmones su negalia į savo įmonių komandas, užtikrinant lygias įsidarbinimo galimybes atviroje darbo rinkoje visiems asmenims.

Dalyvaukite Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamuose mokymuose „Žmonių su negalia įtrauktis į atvirą darbo rinką: kaip efektyviai galime dirbti kartu?“ ir drauge įsitikinkime,  jog šie kolegos savo profesiniais gebėjimais, patirtimi gali ne tik įvairiapusiškai papildyti skirtingus darbo kolektyvus, bet ir kurti pridėtinę vertę visai įmonei.

Būtina registracija:

Vilniaus m. – https://forms.gle/uctKVfGEVHsrpoT2A

Mokymų Vilniuje programa

Spausdinti