(8 658) 88400

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Konferencija ,,Asmens teisės į tinkamą psichikos sveikatos priežiūrą“.

           Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, atsižvelgdama į asmenų, turinčių psichikos sutrikimų ir jų artimųjų bei bendruomenės poreikius, š. m. balandžio mėn. 28 d.  13 val. nuotoliniu būdu organizuoja konferenciją ,,Asmens teisės į tinkamą psichikos sveikatos priežiūrą“.

          Konferencijos metu bus aptariami psichikos sveikatos priežiūros rodikliai bei šalyje įgyvendinamos priemonės, stiprinančios psichikos sveikatos priežiūros sistemą. Pacientų organizacijos dalinsis patirtimi ir iššūkiais, atsirandančiais pandemijos metu dėl psichikos sveikatos paslaugų prieinamumo. Konferencijos metu bus aptartos galimybės pacientams laiku gauti tinkamą ir kokybišką gydymą, kalbama apie ribojimus laisvai pasirinkti medikamentus, labiausiai atitinkančius paciento poreikius. Akcentuojamas tam tikras psichikos ligų paplitimas (depresija) ir jų įveikos būdai ir kt.

        Konferencijoje dalyvaus gyd. psichiatrai, Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, savivaldybių, sveikatos priežiūros ir socialinio darbo specialistai, neįgaliųjų ir pacientų bendruomenių atstovai.

        Atkreipiame dėmesį, kad konferencija vyks nuotoliniu būdu ir dėl techninių galimybių dalyvių skaičius yra ribotas. Todėl, pagal galimybes savivaldybių įstaigų, organizacijų ir kitų institucijų prašome registruoti ne daugiau kaip du atstovus dalyvauti konferencijoje, užpildant registracijos anketą.

    Renginio prisijungimo nuoroda bus atsiųsta ne vėliau kaip prieš dieną iki reginio pradžios.

   Maloniai prašome registruotis ir atsiųsti užpildytą registracijos anketą adresu bendrija@lspzgb.lt.

Spausdinti