(8 658) 88400

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Europos Parlamentas organizuoja Europos jaunimo forumą EYE2021

Europos Parlamentas organizuoja Europos jaunimo forumą EYE2021

2021 m. spalio 8-9 dienomis Strasbūre Europos Parlamentas organizuoja Europos jaunimo forumą EYE2021, į kurį susirinks tūkstančiai jaunuolių iš Europos Sąjungos ir kitų šalių tam, kad galėtų pasidalinti savo idėjomis apie Europos ateitį, pristatyti savo patirtį bei susipažinti su bendraamžiais iš viso pasaulio. Dalyvių amžius – 18-30 metų.

Programoje daug įvairių seminarų, dirbtuvių, diskusijų su ekspertais, Europos Parlamento nariais ir kitais politikais, koncertų, gyvų pasirodymų ir netgi sporto varžybų.

Šiuo metu paskelbti du paraiškų teikimo konkursai norintiems dalyvauti EYE 2021 forume:

  1. Jaunimo grupės, norinčios atvykti į renginį, gali teikti paraišką Europos Parlamentui dėl subsidijos, kuri padengtų dalį kelionės ir apgyvendinimo išlaidų ir taip leistų jiems atvykti į renginį.
  2. Aktyviausi ir kūrybiškiausi jaunuoliai gali prisidėti prie EYE 2021 programos rengimo ir pasiūlyti savo veiklas visiems forumo dalyviams. Vyksta paraiškų teikimo konkursas veikloms forume organizuoti.

Plačiau apie abi galimybes:
Finansinė parama norinčioms atvykti grupėms

Jaunimo organizacijos, asociacijos, susivienijimai ir neformalios jaunimo grupės, norinčios dalyvauti EYE2021 forume, gali teikti paraiškas finansinei subsidijai gauti. Finansinė parama, skirta atrinktoms grupėms, padengs dalį kelionės ir apgyvendinimo išlaidų.

Atrenkant grupes bus kreipiamas dėmesys į grupės pasiryžimą skleisti informaciją apie EYE2021 forumą, pristatyti savo kelionės ir dalyvavimo forume įspūdžius grįžus į savo šalį, aktyviai dalyvauti renginiuose ir suteikti forumui unikalias įžvalgas.

Pirmenybė bus teikiama žmonėms su negalia, grupėms iš kaimo vietovių, geografiškai nutolusių regionų arba mažiau socialiai ir ekonominių galimybių turinčiam jaunimui.

Dėl COVID-19 apribojimų dalyvių skaičius Strasbūro pastate bus ribotas, paraiškos bus vertinamos pagal pirmumo principą.

Paraiškų teikimo terminas: birželio 2 d. 23:59 val. Briuselio laiku (birželio 3 d. 00:59 val. Lietuvos laiku).

Daugiau informacijos ir detalios sąlygos bei reikalavimai pateikta paraiškos formoje: finansinės paramos subsidijos forma.

Kvietimas teikti pasiūlymus forumo veikloms organizuoti

Siekdamas išplėsti EYE2021 forumo programą ir suteikti jai kuo daugiau savitumo, Europos Parlamentas kviečia jaunimą teikti pasiūlymus dėl gyvų renginių ir veiklų organizavimo forumo metu.

Siūlomos veiklos turi būti originalios ir interaktyvios bei turi skatinti aktyvų auditorijos dalyvavimą. Visos atrinktos veiklos taps oficialios EYE2021 programos dalimi. Jose galės dalyvauti visi susidomėję dalyviai.

Geriausių veiklų autoriai gali tikėtis iš Europos Parlamento finansinės paramos savo atvykimo į forumą ir apgyvendinimo išlaidoms padengti.

Paraiškų teikimo terminas: birželio 2 d. 23:59 val. Briuselio laiku (birželio 3 d. 00:59 val. Lietuvos laiku).

Daugiau informacijos ir sąlygų rasite paraiškos formoje: kvietimo siūlyti veiklas forma.

Tikimės, kad galimybė sudalyvauti Europos jaunimo forume ir / arba pasiūlyti veiklas jo dalyviams sudomins Jūsų organizaciją ir jos narius. Tad kviečiame susipažinti su informacija ir paraiškų teikimo konkursų sąlygomis bei teikti paraišką.

Linkime sėkmės! O visais klausimais dėl paraiškų ar atrankos sąlygų galite kreiptis adresu eye@europarl.europa.eu

Spausdinti