(8 523) 33320

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Balandžio 6 d. vyko nuotolinė konsultacija dokumentų valdymo klausimais. 

2020 m. įsigaliojus naujos redakcijos dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą ir saugojimą reglamentuojantiems teisės aktams, kurį laiką buvo stebima ir analizuojama šių teisės aktų taikymo praktika, tad nuotolinės konsultacijos metu jau buvo galima pasidalyti šių teisės aktų taikymo patirtimi ir atsakyti į aktualius klausimus. Nurodytų teisės aktų taikymo praktiką aptarė Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyriaus vedėja Daiva Lukšaitė. Pranešimo informaciją galite rasti čia.

Konsultacijos metu daug klausimų kilo dėl įvairių asmens duomenų apsaugos užtikrinimo aspektų. Į juos atsakė Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Teisės skyriaus patarėja Oksana Pedaniuk ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Vilmantė Grencienė. Pranešimo pateiktį galite rasti čia.

Lina Gulbinė, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ministerijos Programų stebėsenos ir kontrolės skyriaus vedėja, pasidalijo informacija apie informacijos teikimo asmeniui su negalia prieinamais bendravimo būdais taikymo ir įgyvendinimo planus. 

Gediminas Dagys, Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos įgyvendinamo projekto „DBSIS sukūrimas ir įdiegimas“ vadovas, pristatė DBSIS kūrimo ir naudojimo esamą situaciją.

Naują skaitmeninės kilmės ir suskaitmenintų dokumentų perdavimo į Lietuvos valstybės naująjį archyvą praktiką apibendrino šio archyvo direktorė Danutė Kontrimavičienė. Pranešimo informaciją galite rasti čia.

Konsultacijos įrašą galima peržiūrėti čia.

Spausdinti