(8 523) 33320

Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN
.

Atidaryta Vaiko teisių linija, į kurią skambinti ir konsultuotis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Nuo š.m. gruodžio 6 dienos galimybės visuomenei konsultuotis dar labiau plečiamos – kreiptis galima ir tiesioginiais pokalbiais internetu.

Startuoja nauja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos internetinė svetainė https://vaikoteises.lrv.lt, o kartu su ja ir nauja galimybė konsultuotis ir tartis su vaiko teisių gynėjais visais su vaiko teisėmis susijusiais klausimais ne tik nemokamu telefono numeriu 8 800 10 800 ar pateikiant užklausą elektroniniu paštu konsultacijos@vaikoteises.lt bet ir inicijuojant realaus laiko pokalbį (angl. „chat“) naujojoje internetinėje svetainėje, užpildžius tam skirtą laukelį „Pasikalbėkime“. Realaus laiko pokalbiai vykdomi tik Vaiko teisių linijos darbo valandomis.

Primename, kad Vaiko teisių linijos darbo laikas:

  • Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 19:00 val.
  • Penktadieniais nuo 8:00 iki 18:00 val.
  • Šeštadieniais – sekmadieniais ir švenčių dienomis – nedirba.

Prieššventinėmis dienomis konsultacijos teikiamos viena valanda trumpiau.

Prašome Jūsų, vienų iš svarbiausių mūsų partnerių,  savo interneto svetainėse nuo gruodžio 7 d. pasidalinti/atsinaujinti Vaiko teisių linijos baneriuku (prisegtas prie laiško) su nukreipimu į naująją Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos svetainę https://vaikoteises.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/vaiko-teisiu-linija. Taip pat, dalinamės ir Vaiko teisių linijos info skrajute (prisegta prie laiško). Veikdami išvien galime ugdyti visuomenę ir mažinti vaiko teisių pažeidimų.  

 

Spausdinti