(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

PROJEKTAS ,,AŠ GALIU“ STARTAVO LRYTAS.LT INTERNETO NAUJIENŲ SVETAINĖJE

Siekiant šviesti ir informuoti visuomenę neįgaliųjų padėties klausimais ir skatinti gerbti neįgaliųjų teises ir jų orumą, visose gyvenimo srityse kovoti su stereotipais ir ydinga praktika, susijusia su neįgaliaisiais, didinti informuotumą apie negalios ypatumus, neįgaliųjų gebėjimus ir pasiekimus, inicijuoti diskusijas elektroninėje erdvėje visuomenei ir atskiroms tikslinėms grupėms aktualiais klausimais, šiandien lrytas.lt interneto naujienų svetainėje startuoja atsinaujinęs projektas ,,Aš galiu“, kuris prasidėjo 2015 m. liepos 1 d. ir jau turi savo ištikimų skaitytojų ratą.

Kviečiame visus apsilankyti specialiai sukurtoje rubrikoje, kurios plati tematika ir įdomios istorijos, unikalūs vaizdo reportažai bei lengvai skaitomi tekstai leis daugiau sužinoti apie neįgaliųjų gyvenimo aktualijas.

Informacijos rengėjų grupė rubrikai ,,Aš galiu“ kasdien rengs straipsnius, vaizdo ar garso reportažus neįgaliųjų socialinės integracijos temomis. Visuomeniniais pagrindais dirbanti redakcinė kolegija, kurioje dalyvaus skirtingam negalios pobūdžiui atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų ir valstybės institucijų bei įstaigų atstovai, teiks rekomendacijas informacijos rengėjų grupei dėl rengiamoje informacijoje ir straipsniuose nagrinėtinų sričių ir temų, informacijos pateikimo būdų. Tekstinė informacija papildomai bus parengta lengvai skaitoma kalba suvokimo sunkumų turintiems asmenims.

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas projektą ,,Aš galiu“, siekia, kad informacija apie neįgaliųjų socialinės integracijos procesą pasiektų kuo didesnį vartotojų skaičių.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-08

Spausdinti