Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

PROJEKTAS ,,AŠ GALIU“ – NAUJIENŲ PORTALE TV3.LT

2015 m. liepos 1 d. startavęs projektas „Aš galiu“ tapo naujienų platforma, kur kasdien publikuojami aktualūs straipsniai, reportažai, pasakojimai apie žmones, vaizdo reportažai ir kitokia aktuali informacija neįgaliųjų socialinės integracijos temomis.

Nuo projekto įgyvendinimo pradžios iki 2018 m. gruodžio 31 d. projekto „Aš galiu“ publikacijos skaitytojus pasiekdavo naujienų portale lrytas.lt. Nuo 2019 m. sausio pamėgtą rubriką skaitytojai ras naujienų portale https://www.tv3.lt/

Specialiai sukurtoje rubrikoje kasdien bus publikuojama bent po vieną aktualų straipsnį, įdomią istoriją, unikalų vaizdo reportažą, rubrikoje bus skelbiamos apklausos, viktorinos ir konkursai, bus rengiami lengvai skaitomi tekstai.

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas projektą ,,Aš galiu“, siekia, kad informacija apie neįgaliųjų socialinės integracijos procesą pasiektų kuo platesnį skaitytojų ratą.

Svarbiausi projekto tikslai – skatinti gerbti neįgaliųjų teises ir jų orumą, visose gyvenimo srityse kovoti su stereotipais ir ydinga praktika, susijusia su neįgaliaisiais, didinti informuotumą apie negalios ypatumus, neįgaliųjų gebėjimus ir pasiekimus, inicijuoti diskusijas elektroninėje erdvėje visuomenei ir atskiroms tikslinėms grupėms aktualiais klausimais

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2019-01-02

Spausdinti