(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

PRASIDĖJO SOCIALINĖ AKCIJA „DRAUGYSTĖ VEŽA”!

Kartu su naujaisiais 2018 m. metais sausio pradžioje Lietuvoje trečią kartą startuoja LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų. Akcijos organizatoriai VšĮ „Baltijos ugdymo centras“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu dalyvauti projekte vėl kviečia draugų poras, kurie turi svajonę – savo akimis išvysti Eurovizijos dainų konkursą, kuris šiais metais vyks Lisabonoje. Juk svajonės pildosi! Tereikia labai stipriai norėti ir visai nesvarbu, kad vienas iš draugų su negalia.

Akcijoje dalyvauti norinčios draugų poros turi užpildyti portale www.lrt.lt esančią anketą ir papasakoti savo draugystės istorijas. Filmuoti pasakojimai apie organizatorių atrinktas dvidešimt vieną pretendentų porą bus parodyti LRT televizijos laidose „Labas rytas, Lietuva“ tris kartus per savaitę nuo sausio 16 d. iki kovo 1 d. Šių metų naujovė – atrankiniai siužetai bus filmuojami 7-iose kelionėse po Lietuvą, kurias organizuoja ištikimi akcijos draugai BSS grupė ir Superkelionės.lt, todėl dalyviams dalyvavimas akcijoje jau iškart bus kaip prizas, o žiūrovai galės pamatyti, kaip jau lietuviškose kelionėse Draugystė veš.

Penkios laimėtojų poros bus atrenkamos balsuojant portale www.lrt.lt kovo 2-10 dienomis ir paskelbiamos finalinėje lietuviškos Eurovizijos atrankos laidoje kovo 11 dieną Žalgirio arenoje. Gegužės mėnesį laimėtojų laukia įspūdžių ir nuotykių kupina kelionė į Portugaliją bei galimybė gyvai stebėti Lietuvos ir kitų šalių atstovų pasirodymus Eurovizijoje.

Norite dalyvauti projekte? Spauskite čia.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2019-01-02

Spausdinti