(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

NEĮGALIŲJŲ BENDRUOMENĖS MUGĖ-KONCERTAS – ŠVENTĖ ,,TAU, VILNIAU!”

Maloniai kviečiame registruotis į respublikinę šventę „Tau, Vilniau!“, kuri tradiciškai vyks Sostinės dienų metų. Planuojame, kad šis renginys  vyks rugsėjo 3 d. (sekmadienį) Katedros aikštėje Vilniuje.

Renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, globoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Dalyviu anketa 2017

Jau tapo gražia tradicija kiekvienų metų rudenį, Sostinės dienų metu, Vilniaus širdyje – Katedros aikštėje organizuoti respublikinę neįgaliųjų bendruomenės mugę-koncertą – šventę „Tau, Vilniau!“. Nuo 2003 m. šį renginį, kuris prisideda prie neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimo,  organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ (toliau – LSKD „Guboja“). Renginio globėjas – Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Renginys dalinai finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Vilniaus miesto savivaldybės, rėmėjų lėšomis. 2016 m. iš šios šventės išaugo ir po Lietuvą pasklido neįgaliųjų bendruomenės mugės-koncertai „Būkime kartu!“, kurie 2017 m. vyko Utenoje, Klaipėdoje ir Jurbarke. Šventė „Tau, Vilniau!“, kuri šiemet organizuojama jau tryliktą kartą – tai galimybė neįgaliems žmonėms iš skirtingų regionų susiburti kartu ir pristatyti visuomenei kūrybinius, meninius pasiekimus. Planuojama, kad šiame renginyje tradiciškai dalyvaus apie 1500 neįgaliųjų kūrėjų iš 100 organizacijų. Viso renginio metu jiems talkins Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, Vilniaus miesto moksleiviai. Katedros aikštėje koncertuos ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, diksilendas „Sweetband“, kiti kolektyvai. Mugėje darbus eksponuos ir pardavinės neįgalieji liaudies amatų meistrai, namudininkai iš įvairių Lietuvos vietų.

Vilniečiai bei miesto svečiai turės galimybę apžiūrėti ir įsigyti suvenyrų, meninių dirbinių, pasiklausyti nuotaikingų kaimo kapelų pasirodymų, šauniai pasilinksminti.

Kviečiame visus dalyvauti ir pasisemti energijos, gyvenimo džiaugsmo!

Daugiau informacijos: www/guboja.lt

 

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-08

Spausdinti