(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

NEĮGALIŲJŲ BENDRUOMENĖS MUGĖ-KONCERTAS ,,BŪKIME KARTU!“

Daugiau kaip 10-metį gyvuojanti respublikinė neįgaliųjų šventė „Tau, Vilniau!“, į sostinę iš visos Lietuvos sukviečianti tūkstančius žmonių, jau nebėra vienintelis bendrauti, geriau vieniems kitus pažinti kviečiantis renginys. Praėjusiais metais Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ įgyvendino ne vienerius metus puoselėtą svajonę – geras emocijas skleidžiančias, įkvepiančias šventes organizuoti ne tik šalies sostinėje, bet visoje Lietuvoje.  2016 m. Neįgaliųjų bendruomenės mugės-koncertai „Būkime kartu!“ vykę Ukmergėje, Marijampolėje, Telšiuose išties tapo gražia kultūros švente, kurioje į darnią visumą susiliejo neįgaliųjų ir sveikų meno mėgėjų, o taip pat profesionalių kolektyvų pasirodymai.

Birželio 16 d., pentadienį, Utenoje, aikštėse prie Kultūros centro (Aušros g. 49, Utena) vyks pirmasis šiais metais Neįgaliųjų bendruomenės mugė-koncertas „Būkime kartu!“. Numatoma, kad šiame Aukštaitijos regionui skirtame renginyje dalyvaus daugiau kaip 650 neįgaliųjų ir sveikųjų meno kūrėjų iš Panevėžio, Utenos, Ukmergės, Molėtų, Anykščių, Ignalinos, Kupiškio, Zarasų ir kt. Visą dieną, nuo 11.00 iki 16.00 val., aikštėje prie Kultūros centro skambės muzika, suksis šokėjai, vyks nuotaikingos kūrybinės dirbtuvėlės, smiginio varžybos, kiti renginiai. Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios (jos bus verčiamos į gestų kalbą) už neįgaliuosius ir jų artimuosius. Scenoje koncertuos vienintelis profesionalus pučiamųjų orkestras Aukštaitijos regione – „Panevėžio garsas“, populiari grupė „DAR“, neįgaliųjų nacionalinis „Spalvų muzikos“ orkestras kartu su jaunatviškuoju diksilendu „Sweetband“, Utenos muzikos mokyklos mokiniai, o taip pat kaimo kapelos, kiti muzikos, šokio kolektyvai iš visos Lietuvos. Renginio dalyvius sveikins Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovas. Mugėje darbus eksponuos ir pardavinės liaudies amatų meistrai, namudininkai, įvairių neįgaliųjų organizacijų atstovai. Visi apsilankę renginyje turės galimybę susipažinti su Utenos rajono amatais ir istorija, pasivažinėti kinkiniu ar pajodinėti poniu, pasiklausyti nuotaikingų pasirodymų, šauniai pasilinksminti.

 Renginio programa

Šį renginį organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ kartu su Utenos rajono savivaldybe. Renginio globėjas – Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Renginio partneris Utenos kultūros centras. Pagrindiniai rėmėjai: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM. Renginį remia Utenos apskrities šaulių 9-oji rinktinė, Panevėžio apskrities gestų kalbos vertėjų centras, Utenos rajono laikraščiai „Utenos žinios“, „Utenos diena“, kitos organizacijos.

Kontaktai pasiteiravimui:

LSKD „Guboja“ pirmininkė Viktorija Vitaitė, mob. 869843850, el. paštas viktorija@guboja.lt, www.guboja.lt

 

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-08

Spausdinti