Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

2012 m. naujienų archyvas

 • SU ŠVENTĖMIS!

  Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorės G. Paliušienės sveikinimas švenčių proga

  Plačiau
 • KALĖDINĖ MUGĖ SEIME

  2012 m. gruodžio 21 d. Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijoje įvyko neįgaliųjų organizacijų kalėdinė mugė. Neįgalieji pasitiko artėjančias šventes ir pristatė savo gaminius.

  Plačiau
 • KONFERENCIJA ,,APLINKA VISIEMS YRA KOKYBIŠKO GYVENIMO GARANTAS”

  Lietuvos žmonių su negalia aplinkos pritaikymo asociacija 2012 m. gruodžio 14 d. Trasalyje–Trakai SPA centre Akmena salėje Gedimino g. 26, Trakuose organizuoja konferenciją „Aplinka visiems yra kokybiško gyvenimo garantas“ aptarti universalios aplinkos ir dizaino galimybes Lietuvos Respublikos teritorijoje, išanalizuoti, kokiais būdais įmanoma pasiekti kuo didesnio aplinkos bei produktų prieinamumo visiems visuomenės nariams (žmonėms su negalia, pagyvenusiems asmenims ir kt.) sudarant sąlygas jiems įsijungti į pilnavertį gyvenimą ir kuo didesne dalimi patiems lemti savo būtį.

  Plačiau
 • 2013 M. GERIAUSIAI NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTO EUROPOS MIESTO APDOVANOJIMAS SKIRTAS BERLYNUI

  2012 m. gruodžio 3 d. už teisingumą atsakinga Europos Komisijos narė ir pirmininko pavaduotoja Viviane Reding įteikė Berlynui 2013 m. geriausiai neįgaliesiems pritaikyto Europos miesto apdovanojimą. Apdovanojimas skiriamas už visapusišką, strategišką Berlyno požiūrį į miesto pritaikymą visiems gyventojams. Komisijos ir Europos neįgaliųjų forumo rengiamo konkurso apdovanojimas įteiktas per kasmet Briuselyje minimos Europos neįgaliųjų dienos konferenciją. Prizu siekiama paskatinti miestus dalytis patirtimi ir sudaryti visiems geresnes sąlygas.

  Plačiau
 • NUO INSTITUCINĖS GLOBOS – PRIE SOCIALINIŲ PASLAUGŲ BENDRUOMENĖJE

  Panaudojant Europos Sąjungos struktūrines lėšas bus siekiama globos sistemą, kuri kol kas daugiausia paremta insititucinės stacionarios globos tinklu, pertvarkyti taip, kad ji būtų arčiau žmogaus, plėtojant bendruomeninių paslaugų spektrą.

  Plačiau
 • APVALAUS STALO DISKUSIJA SU ŠIAURĖS MINISTRŲ TARYBOS BIURU

  Neįgaliųjų reikalų departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos š.m. gruodžio 6 d. 15 val. įvyko apvalaus stalo diskusija su Šiaurės gerovės ir socialinių reikalų centro direktoriaus pavaduotoja M. Smedegaard ir Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje patarėja socialiniais, aplinkos ir NVO bendradarbiavimo klausimais V. Gintautaite.

  Plačiau
 • SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDA

  Lietuvos muzikų rėmimo fondas, bendrija Atgaiva ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla 2012 m. gruodžio mėn. 9 d., sekmadienį,14.00 val. Vilniaus Arkikatedroje bazilikoje organizuoja Sakralinės muzikos valandą. Programoje F. J. Breuer, G. F.Händel, G. Caccini, A. Stradella, P. Lutkin, G. B. Pergolesi, L.Luzzi, G. de Marzi, W. A. Mozart, J. S.Bach, S. Rachmaninov, J. Rheinberger ir kitų autorių kūriniai.

  Plačiau
 • BRIUSELYJE RINKSIS 3-IASIS ŽMONIŲ SU NEGALIA EUROPOS PARLAMENTAS

  2012 m. gruodžio 5 d. į 3-iąjį Žmonių su negalia Europos Parlamentą susirinks daugiau nei 450 neįgaliųjų organizacijų atstovų iš visos Europos Sąjungos. Europos Parlamente Briuselyje neįgalieji susitiks su Parlamento vadovais ir nariais aptarti, kaip Europoje užtikrinamos žmonių su negalia teisės ekonominės krizės sąlygomis.

  Plačiau
 • KONFERENCIJA ,,SAVANORYSTĖ LIETUVOJE – NAUJOS GALIMYBĖS NEĮGALIŲJŲ BENDRUOMENĖSE”

  2012 m. gruodžio 13 d. Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija kartu su Vadybos ir psichologijos institutu organizuoja konferenciją ,,Savanorystė Lietuvoje - naujos galimybės neįgaliųjų bendruomenėse". Konferencija vyks VšĮ Antakalnio poliklinikos salėje (II aukštas), Antakalnio g. 59, Vilnius. Registruotis galima el. paštu lspzgbprogramos@zebra.lt iki š.m. gruodžio 11 d.

  Plačiau
 • KALĖDINĖ MUGĖ SEIME

  Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija maloniai kviečia neįgaliųjų organizacijas kartu pasitikti artėjančias šventes ir 2012 m. gruodžio 21 d. dalyvauti kalėdinėje mugėje bei pristatyti savo gaminius.

  Plačiau

Spausdinti