(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

MALONIAI KVIEČIAME SUDALYVAUTI APKLAUSOJE DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE PROJEKTŲ

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM (toliau – departamentas) renka siūlymus dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo tvarkos aprašo, kuris galiotų 2016 m. atrenkamiems projektams, tobulinimo.

Maloniai prašome savivaldybės administracijos darbuotojus, atsakingus už Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atranką ir finansavimą, projektus vykdančių organizacijų atstovus, skėtinių organizacijų atstovus sudalyvauti apklausoje ir užpildyti anoniminę elektroninę anketą. Anketą pildyti galite iki 2015 m. balandžio 6 d.

Taip pat kviečiame sudalyvauti ir projektų darbuotojus, projektuose dalyvaujančius neįgaliuosius ir jų šeimos narius.

Anketoje yra 17 klausimų, tad užtruksite neilgai. Nelikite abejingi, mums svarbi Jūsų nuomonė dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo tvarkos aprašo tobulinimo.

Anketą rasite spustelėję šią nuorodą http://www.manoapklausa.lt/apklausa/655769625/1/

Jeigu iš karto neatsidaro anketos pildymo laukas, reikia spustelėti mygtuką „Pradėti“. Atkreipiame dėmesį, kad iš vieno kompiuterio galima pildyti tik vieną elektroninę anketą. Visų klausimų, išskyrus 9, 10,11, 17 klausimus, atsakymai yra būtini (anketos nebus galima teikti neatsakius į visus klausimus).

Kilus klausimų dėl anketos pildymo prašome tel. (85)2394424 kreiptis į Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Programų stebėsenos ir kontrolės skyriaus vedėją Mariją Oleškevičienę (el. paštas marija.oleskeviciene@ndt.lt).

Kadangi kurdami anketą naudojomės viešai prieinamais nemokamais resursais, langelis atviriems klausimams ir atsakymams yra nedidelis. Jeigu pildant atsakymą į atvirą klausimą, arba į tam skirtą langelį, Jūsų atsakymas bus didelės apimties, rekomenduojama parengti atsakymą teksto tvarkymo programoje ir įklijuoti į reikiamą langelį, arba pasirinkti pildyti anketą word formatu ir ją pateikti el. paštu marija.oleskeviciene@ndt.lt arba faksu 8 5 2316660.

Tikimės, kad Jūsų atsakymai ir pastabos padės patobulinti Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos ir finansavimo mechanizmą. Dėkojame už atsakymus ir sugaištą laiką.

Spausdinti