Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

KVIEČIAME SIŪLYTI NOMINANTUS APDOVANOJIMAMS ,,UŽ SVEIKĄ GYVENSENĄ”

Sveikatos apsaugos ministerija (toliau – Ministerija) tęsia jau tradicija tampančią iniciatyvą ir kviečia siūlyti žmones, organizacijas, neformalius aktyvistų susibūrimus apdovanojimams „Už sveiką gyvenseną“. Jau trečią kartą vyksiantys apdovanojimai – tai padėka už reikšmingą darbą ir įkvepiantį asmeninį pavyzdį, skatinant kitus rinktis sveikesnį ir darnesnį su savimi bei aplinka gyvenimo būdą.

Nominantus apdovanojimams galima siūlyti 5 kategorijose:

„Už sveikos ateities puoselėjimą“ – už darbą su vaikais, jaunimu;

„Už pagalbą ir paramą sugrįžtantiems gyventi“ – už žmonių, turėjusių problemų dėl alkoholio, narkotikų, kitų psichotropinių medžiagų vartojimo, reabilitaciją ir pagalbą jiems;

„Už nugalėtą negalią“ – už iniciatyvas, skirtas žmonėms, turintiems negalią;

„Už aktyvumą, nepavaldų amžiui“ – už veiklas, skirtas garbaus amžiaus žmonėms;

„Už iniciatyvą rinktis sveikesnį gyvenimą“ – už sveikos gyvensenos iniciatyvas, apimančias tam tikrą bendruomenę ar visuomenės dalį.

Šiais metais apdovanojimai „Už sveiką gyvenseną“ vyks 3 etapais:

1 etapas – paraiškų pildymas SAM svetainėje. Nominantai siūlomi užpildant SAM interneto svetainėje skelbiamą anketą (anketą rasite https://sam.lrv.lt/apklausos/apdovanojimai-uz-sveika-gyvensena-2019). Anketoje reikia trumpai ir aiškiai nurodyti, už ką siūloma apdovanoti, pridėti vizualą. Nominantus gali siūlyti gyventojai, įmonės, organizacijos. Anketas galima pildyti iki spalio 7 dienos, 12.00 val.

2 etapas – Ministerijos sudaryta komisija atrenka po 3 nominantus kiekvienai iš minėtųjų 5 kategorijų.

3 etapas – visuomenės balsavimas internetu, kai kiekvienas Lietuvos pilietis gali išreikšti savo valią.

Daugiausiai visuomenės balsų surinkę nominantai bus apdovanoti lapkričio mėnesį Vilniuje vyksiančio iškilmingo renginio metu.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2019-09-23

Spausdinti