Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

KLAIPĖDOS REGIONE – MINISTRĖS A. PABEDINSKIENĖS DĖMESYS TEIKIAMOMS SOCIALINĖMS PASLAUGOMS

susitikimas

Šiandien socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė su darbiniu vizitu viešėjo Klaipėdos regione, kur domėjosi socialines paslaugas teikiančių įstaigų veikla, šias paslaugas gaunančių asmenų aptarnavimu ir priežiūra.
Ministrė lankėsi Padvarių socialinės globos namuose, kur kartu su Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktoriumi Aivydu Keršuliu susipažino su įstaigos veikla ir perspektyvomis. Svečiai domėjosi globos namų gyventojų gyvenimo sąlygomis, užimtumo ir laisvalaikio veiklomis. A. Pabedinskienė bendravo su globos namų gyventojais, teiravosi, ar tenkina teikiamų paslaugų kokybė, išklausė pasiūlymus ir pageidavimus.
Ministrė pasidžiaugė, kad per paskutinius keletą metų globos namai pasikeitė: suremontuotos patalpos, išplėstas socialinių paslaugų spektras, aukšta socialinių darbuotojų profesinė kvalifikacija, išpuoselėta ir neįgaliems žmonėms pritaikyta aplinka. Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktorius A. Keršulis pabrėžė, kad Padvarių socialinės globos namai vieni iš pirmųjų globos įstaigų įgijusių licencijas ilgalaikei socialinei globai teikti. Globos namai sėkmingai įvykdė licencijavimui keliamus tiek personalo, tiek aplinkos pritaikymo reikalavimus.

Vėliau svečiai apsilankė Šv. Antano dienos centre, kur su centro direktore Margarita Lizdenyte aptarė čia šiuo metu vykdomus Vaikų dienos centro, tėvų integracijos į darbo rinką ir vaikų, patyrusių tėvų skyrybas, konsultavimo projektus. A. Pabedinskienė centro direktorės ir darbuotojų teiravosi apie ŠV. Antano dienos centro vykdomą labdaringą veiklą, klientus ir tikslus, domėjosi centro veiklos plėtros būtinumui reikalingų patalpų pritaikymo socialinei veiklai sunkumais ir galimybėmis.

???????????????????????????????

Ryšių su visuomene skyrius, tel.: (8-5) 266 8191, 266 8122, 266 8166.

Parengta pagal www.socmin.lt informaciją

 

Spausdinti