(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

ĮVYKO VIEŠA DISKUSIJA SU MINISTERIJŲ VADOVAIS – NEĮGALIŲJŲ ORGANIZACIJŲ ATSTOVAI

Gruodžio 2 d., Tarptautinės neįgaliųjų dienos išvakarėse, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje rengiama apskrito stalo diskusija „Kokių politinių sprendimų reikia Lietuvos neįgaliesiems?“. Joje pirmą kartą iškart keleto ministerijų vadovai viešai bandys atsakyti į aktualius nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų keliamus klausimus.Tiesioginė transliacija

Joje dalyvavo ir atsakė į neįgaliųjų organizacijų ir portalo skaitytojų klausimus socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, kultūros ministras Arūnas Gelūnas, aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas, švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, sveikatos apsaugos viceministrė Janina Kumpienė.

Diskusiją vesiančio Neįgaliųjų reikalų tarybos pirmininko ir viceministro Daliaus Bitaičio teigimu, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija koordinuoja daugelį krypčių, susijusių su neįgaliųjų integracija, tačiau jokiu būdu neaprėpia visų gyvenimo sferų.

„Tai ir sveikatos apsauga, ir aplinkos pritaikymas, ir studijavimo, mokymosi klausimai, ir dalyvavimas kultūrinėje veikloje… Išklausyti ir spręsti problemas galime tik kompleksiškai, suprasdami šių žmonių, jų šeimų poreikius, išgirsdami juos iš pirmų lūpų. Todėl Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ėmėsi iniciatyvos pakviesti kitų ministerijų vadovus diskusijai su neįgaliųjų atstovais. Tikimės, šis susitikimas bus labai konstruktyvus ir naudingas“, – sakė D. Bitaitis.

Diskusija vyko Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje gruodžio 2 d., penktadienį, 10 val. 201 salėje (Vilnius, A. Vivulskio g. 11).

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inormacija

Spausdinti