(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

DIREKTORĖS ASTOS KANDRATAVIČIENĖS SVEIKINIMAS LIETUVOS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DIENOS PROGA

Gerbiami Socialiniai darbuotojai,

Nuo 2004-ųjų metų rugsėjo 27 diena – ypatinga diena, skirta pagerbti Jus, mieli Socialiniai darbuotojai. Jūsų nelengvo ir atsakingo darbo rezultatai bei pastangos – neišmatuojami lyg neišsenkantis šaltinis tiems, kam jų šiandien labiausiai reikia – nuskriaustam vaikui, vienišam senoliui, rūpesčių prislėgtai šeimai ar negalios palaužtam žmogui…

Ačiū, kad savo žiniomis ir išmintimi padedate pasijusti reikalingais, grąžinate pasitikėjimą savimi ir tikėjimą kitais, kad uždarydami kabinetų duris, neužveriate savo širdies, neskaičiuodami kilometrų ir valandų ištiesiate pagalbos ranką.

Jūsų prasmingas darbas tai kasdieninis pasaulis, telpantis delnuose, ašaroje, ir šypsenoje. Dėkoju, kad visuomet esate arčiausiai tų, kuriems reikia atjautos ir šilumos, galimybės būti išgirstam ir suprastam.

Sveikindama Jus su profesine švente, linkiu, kad ir toliau nepristigtumėte jėgų bei sveikatos, kantrybės ir dvasinės stiprybės dirbdami šį prasmingą ir taip reikalingą darbą.

Telydi Jus sėkmė, pagarba ir dėkingumas, nes Jūsų rankų šilumos ir širdies jautrumo laukia daugybė žmonių visame Lietuvos krašte!

Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė
ASTA KANDRATAVIČIENĖ

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-08

Spausdinti