(8-5) 231 66 49

(8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

DIREKTORĖS ASTOS KANDRATAVIČIENĖS SVEIKINIMAS TARPTAUTINĖS NEĮGALIŲJŲ DIENOS PROGA

Mielieji,

Nuoširdžiai sveikinu visus neįgaliuosius, jų artimuosius ir globėjus Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga. Kartais taip susiklosto, kad gyvenimas mums pažeria įvairiausių išbandymų, tačiau tvirtai žinau, kad visada yra antras šansas – su viltimi, tikėjimu ir bendryste, griauti mitus ir kurti sėkmės pavyzdžius.

Dėkoju, visiems, kurie savo pastangomis, šiltu žodžiu ar šypsena padedate žmonėms su negalia integruotis į visuomenę, jaustis reikalingiems, palaikančiu žvilgsniu, ar rankos paspaudimu mokote būti savarankiškais, džiaugtis tuo, kas yra šalia.

Minint šią reikšmingą dieną, mes visi turime puikią galimybę atsigręžti ir išgirsti neįgalų žmogų, pasidžiaugti jo darbais, kūryba, svajonėmis…

Tegu šiandien negalios paliestiems skiriamas dėmesys bus ne proginis, bet nuolatinis, o nuoširdi pagalba, įkvėps veržlumui ir norui keisti pasaulį į gražesnį, tolerantiškesnį.

Kai susiduria srovė ir uola, visada nugali srovė – ne jėga, o atkaklumu, todėl šią neeilinę dieną Jums linkiu stiprybės, sveikatos, ir dienų, tarsi mažų kelionių, kupinų saulės, šilumos, drąsių sumanymų, darbų, kūrybos, svajonių ir sėkmės.

Nuoširdžiai,

Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
direktorė Asta Kandratavičienė

Informacija paskutinį kartą atnaujinta: 2018-02-08

Spausdinti