Faksas (8-5) 231 66 60

Kalbos pasirinkimas:

LT EN

AKCIJA ,,GERIAUSIO SOCIALINIO DARBUOTOJO RINKIMAI”

Rugsėjo 27-ąją Lietuvai minint socialinių darbuotojų dieną, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijavo akciją  „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“.
Primename, kad visas socialinių paslaugų įstaigas, nevyriausybines organizacijas, savivaldybes, seniūnijas, bendruomenes ir visą visuomenę vis dar kviečiame aktyviai įsitraukti į geriausių socialinių darbuotojų rinkimus, teikti savo kandidatus, kurių 10 geriausiųjų bus apdovanoti.
Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės teigimu, socialiniai darbuotojai – yra ta visuomenės grupė, kuri išties nusipelno ypatingo dėmesio, nes šių žmonių darbas, kuris yra be galo prasmingas, reikalaujantis pasiaukojimo, kantrybės, geranoriškumo, atjautos, neretai yra nepastebimas ir deramai neįvertinamas. Todėl šia akcija tikimės atkreipti visos visuomenės dėmesį į visus socialinius darbuotojus, kurių Lietuvoje yra apie 9000, jų pastangas ir nuopelnus.
Vertinimo komisija bus sudaryta iš ministerijos bei Socialinio darbo tarybos atstovų, kurie atrinks 10 geriausių socialinių darbuotojų ir šių metų kovo 26-ąją – Jungtinių Tautų paskelbtą Socialinio darbo dieną bus organizuojamas iškilmingas geriausiųjų apdovanojimas. Jiems bus įteikiamos ministrės padėkos bei dovanos.
Siūlomas kandidatūras prašome teikti el. paštu: post@socmin.lt, vadovaujantis šiais vertinimo kriterijais, iki 2014 m. vasario 1 dienos. Laiško temos laukelyje parašykite konkurso pavadinimą.

Ryšių su visuomene skyrius

Parengta pagal www.socmin.lt informaciją

Spausdinti